Klienti mali jasnú predstavu čo s priestorom a v tomto prípade bolo úlohou len jemne korigovať vybrané prvky nábytku a svetiel a vizualizovať daný priestor.

Elagantný interiér dopĺňa rodinný dom s výhľadom na mesto. Použitie prírodných materiálov odzrkadľuje štýl investorov a táto mestská stavba tak získala útulný a domácky charakter. Veľkorysá stavba zahŕňa malé domáce kino, posilovňu, pracovňu, krytú terasu pre grilovanie, tri kúpeľne a dva šatníky. Do návrhu boli zahrnuté aj časti záhrady.

Zariadenie horskej chaty vyžadovalo vhodne usporiadať nábytok v obývačke spojenej s kuchyňou, navrhnúť osvetlenie a zariadiť mezonet kde bola znížená podchodná výška. Láska majiteľov k Proveskálskemu štýlu (Provence je oblasť v južnom Francúzsku) ovplyvnila výber nábytku ako aj farby. Kuchyňa sa robila na mieru podľa návrhu.

Retro kuchyňa

01.04.2020

Rekonštrukcia rodinného domu zahŕňala v prvom rade rekonštrukciu kuchyne. Majitelia sú milovníci prírodných materiálov a retro vecí, čo je vidieť v každom detaile kuchyne. Jedáleň je samostatná, preto ostal pre kuchyňu veľkorysý priestor.

Návrh fasády

10.03.2019

Návrh fasády novostavby bol kombináciou bielej omietky, tehlového obkladu a soklu. Okolo domu prebiehal chodník z kameňa v pieskovej farbe, dom bol posadený do terénu, preto bolo treba vyrovnať úrovne schodiskom. Konečný návrh bol ovplyvnený výberom variánt investora a požiadavkou čo najmenšej celkovej plochy obkladu.

Návrh rodinného domu vyžadoval čo najmenšiu plochu, pričom sa do dispozície mala zahrnúť obývačka spojená s kuchyňou, hlavná spálňa pre dvoch ľudí, jedna izba pre staršieho člena rodiny, chodba, kúpeľňa a záchod. Oddelená garáž bola požiadavka druhej etapy stavby. Dom leží v svahu a nad ním aj vedľa sú ďalšie domy, pred pozemkom je cesta. Preto...

V prípade záujmu o projekt prosím napíšte SMS alebo email, pretože veľa neznámych čísel sú len nevyžiadané finančné služby a podobne, takže niekedy neznáme číslo nedvíham.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!